دانلود تحقیق رسانه و سیر تحول آن با فرمت ورد

دانلود تحقیق رسانه و سیر تحول آن با فرمت ورد

دانلود تحقیق رسانه و سیر تحول آن با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی رسانه و سیر تحول آن با فرمت docx در قالب 25 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات25
حجم57/472 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی رسانه و سیر تحول آن با فرمت docx در قالب 25 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

فهرست مطالب

سیر تحول رسانه ها

بازی های رایانه ای

اینترنت

رسانه های متعامل و کارکردهای آن

زیر ساخت های رسانه ی متعامل و ویژگی های آن

ویژگی های رسانه های متعامل

رسانه های متعامل و آموزش

اهمیت وسایل ارتباط جمعی

کارکردهای اصلی رسانه های جمعی برای جامعه

سیر تحول جوامع

مراحل تحول جوامع انسانی از دیدگاه مک لوهان

منابع

نخستین ماهواره های ارتباطی، ماهواره های ارتباطی نقطه به نقطه نامیده می شدند. ماهواره های ارتباطی توزیع کننده، بعد از ماهواره های ارتباطی نقطه به نقطه ساخته و به فضا پرتاب شدند و توانایی آن را داشتند که پخش برنامه های تلویزیونی جهانی را تقریباً به صورت "شبه مستقیم" درآورند. زیرا علائم تلویزیونی منتقل شده از طریق این ماهواره، برای استفاده از ایستگاه های تقویت کننده زمینی، مستقیماً به فرستنده های تلویزیونی معمولی انتقال یافت و از آن برای استفاده عمومی پخش گردید.

بعد از ساخت و استفاده از ماهواره های توزیع کننده برای پخش برنامه های تلویزیونی، تلاش های برنامه ریزی شده ای انجام یافت که ماهواره هایی ساخته و پرداخته شوند که بتوانند برنامه های تلویزیونی را در سراسر جهان، مستقیماً از فرستنده به دستگاه های گیرنده تلویزیون شخصی برسانند. در اواسط دهه 1980، نخستین ماهواره های ارتباطی پخش مستقیم(برنامه های تلویزیونی) برای استفاده عمومی در غرب به مدار زمین فرستاده شدند(معتمد نژاد،246:1386).

قوه مقننه ایران در راستای اقدامات پیشگیرانه، در اواخر 1373، اقدام به تنظیم و تصویب قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دیافت از ماهواره کرد. این اقدام بازدارنده از جمله اقدامات داخلی حاکمیت بوده که در چارچوب و قلمرو کشور صورت گرفته و هدف نهایی از تصویب آن، حفظ ارزش های انسانی ـ اسلامی است که از طریق این ابزار نوین اطلاع رسانی مورد هجمه قرار گرفته است. قانونگذار عمل دریافت برنامه از طریق ماهواره را جرمتلقی کرده و اشخاص را از ارتکاب چنین فعلی منع کرده است(همشهری آنلاین ب، 1389).


"

دانلود تحقیق رسانه

تحقیق رسانه doc

تحقیق کامل رسانه

تحقیق درباره رسانه

تحقیق رسانه با فرمت ورد

تحقیق درمورد رسانه چیست

تحقیق دانش آموزی درباره رسانه

تحقیق دانشجویی درباره رسانه

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال